HİZMETLERİMİZ

Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Aday veritabanımızı güncel tutuyoruz: FAS Business Solutions olarak kurululuşumuzdan bu yana hergün sayısı hızla artan güçlü aday veritabanımızını sürekli güncelliyoruz.

Firmanız için özel bir Danışman görevlendiriyoruz: Her şirketin kendine özgü yapısı mevcuttur. Önceliğimiz firmanızı tanımak ve ihtiyaçlarınızı belirlemektir. Seçme ve yerleştirme sürecinde, ihtiyaçlarınıza paralel olarak, özel bir işe alım uzmanı, çalışma ortamınızı ziyaret edecek, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz hakkında bilgi alacak ve en uygun adayları bulmak için Sizinle birlikte çalışacaktır.

Her adayı araştırıyoruz: İşe alma sürecinde, sadece teknik gereksinimlerinize değil, aynı zamanda Size kültürel açıdan da uygun kişileri öne çıkarmak önemlidir. Bu nedenle her adayı titizlikle araştırarak, her bir pozisyon için uygun olup olmadıklarını bütünüyle değerlendiriyoruz.

Doğru işe doğru aday garantisi veriyoruz: Titizlikle yürüttüğümüz Seçme ve Yerleştirme sürecimiz, mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden oluşuyor. Yabancı dil seviyesi için yazılı test yanında mutlaka İngilizce sözlü mülakat da yapıyoruz. Bu sayede, sadece sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan adayların size sunulması garanti edilerek, yalnızca en uygun adayları görmeniz ve vaktinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Image

Crealive

© Copyright 2014 Fas Danışmanlık Tüm hakları saklıdır